Jesteś tutaj

Konkurs online - "Przyroda wokół nas"

Konkurs organizowany jest przez Okręg Podkarpacki Ligi Ochrony Przyrody w Rzeszowie i ma on na celu uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno otaczającej ich przyrody w najbliższym otoczeniu. Adresatami konkursu są dzieci oraz młodzież realizująca obowiązek szkolny i nauki z obszaru województwa podkarpackiego.

Konkurs polega na przesłaniu przez uczestników własnoręcznie wykonanych prac plastycznych lub fotograficznych w formie zdjęcia w formacie pliku jpg na adres: loprze@poczta.fm do dnia 28 stycznia 2019 r. Wszystkie nadesłane prace wezmą udział w głosowaniu online w którym każdy internauta odwiedzający stronę będzie mógł oddać swój głos na wybraną pracę na stronie głosowania: www.lop.podkarpackie.pl od 1.02.2019 r. do 28.02.2019 r.

Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości na stronie: www.lop.podkarpackie.pl po zakończeniu głosowania w dniu 28.02.2019 r.

Organizatorzy konkursu przewidują przyznanie nagród rzeczowych za zajęcia kolejno 1, 2 oraz 3 miejsca;  analogicznie do liczby zdobytych głosów oddanych na każdą pracę przez internautów. Ponadto każdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa w konkursie.

Warunki uczestnictwa w konkursie znajdziecie Państwo w regulaminie poniżej:

REGULAMIN KONKURSU - "PRZYRODA WOKÓŁ NAS"

ZAŁĄCZNIK ZGODA NA UDZIAŁ W KONKURSIE DO REGULAMINU KONKURSU

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Polski