Jesteś tutaj

Rozstrzygnięcie wojewódzkiego konkursu dla dzieci i młodzieży szkolnej „ENERGIA Z LASU”

„Energia z lasu” to temat konkursu ogłoszonego przez Okręg Podkarpacki Ligi Ochrony Przyrody w Rzeszowie oraz PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów.

We wspólnej zabawie wzięły udział dzieci z szkół podstawowych z terenu województwa podkarpackiego. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy ekologicznej, kształtowanie postaw proekologicznych, przybliżenie wielofunkcyjności ekosystemu leśnego jako źródła zrównoważonej energii oraz rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci i młodzieży.

Uczestnicy konkursu zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe. Pierwsza i druga kategoria wiekowa to dzieci z klas 1-3 oraz 4-6. Ich zadaniem było wykonać pracę plastyczną związaną z tematem konkursu. Te kategoria wiekowa cieszyła się największym zainteresowaniem. Młodzież z trzeciej kategorii wiekowej (klas 7-8) przygotowywała prezentację multimedialną pt. „Energia z lasu”. Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia.

Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za trud włożony w przygotowanie pięknych prac. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów !!!

Lista nagrodzonych i wyróżnionych w załączeniu. Nagrody zostaną przesłane pocztą.

Polski